Kasszás kisegítő (Veszprém, hétvégi munkavégzés) [Hungary]

Kasszás kisegítő (Veszprém, hétvégi munkavégzés)

Task(s):

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.
Csapatunk erősítéséhez keresünk:
Kasszás kisegítőt részmunkaidőben (hétvégi munkavégzés) - Veszprém Stop Shopban lévő üzletünkbe
Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád. Várjuk jelentkezésedet!
Feladatok
  • Vevőtanácsadás és eladás
  • Kasszatevékenység
  • Árukezelés és prezentáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Vevőközpontúság - Rugalmasság és elkötelezettség - Csapatszellem, jó kommunikációs készség - Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال