Asistent/ka výdejního místa - OC VIVO! Hostivař [Czech Republic]

Společnost Zásilkovna hledá kolegyni/kolegu do týmu zaměstnanců výdejního místa v obchodním centru VIVO! Hostivař. Hledáme člověka na hlavní pracovní poměr a 12 - hodinové směny v režimu krátký / dlouhý týden. Jestli chceš být součástí cool týmu, nebojíš se komunikovat a máš příjemné vystupování, pak je to práce přesně pro Tebe!

Náplň práce:

  • příjem a výdej zásilek
  • komunikace s koncovými zákazníky - odesilateli a přepravci
  • samostatné řešení dotazů a reklamací ohledně zásilek či služeb
  • práce s platebním terminálem či hotovostí
  • administrativní činnost spojená s chodem pobočky

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní přístup k zákazníkům
  • týmové a přátelské chování vůči ostatním kolegům
  • základní znalost práce na PC
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, rozvržení pracovní doby PO - NE, krátký - dlouhý týden, 12 hodin / den
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky v hodnotě 130 Kč na den, které plně hradíme
  • cafeterie
  • využití služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • možnost Multisport karty

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis, chceme Tě poznat! Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Ve stručnosti

Plný úvazek
Termín nástupu dohodou

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال