Przedstawiciel handlowy w Dziale Doradców Regionalnych [Poland]

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref.: R/83/2023

Data zakończenia publikacji: 21.11.2023

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa dotychczasowych dystrybutorów w zakresie rozpoznawania potrzeb, kontroli zapasów i rozliczeń, udział w czynnościach reklamacyjnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywny udział w negocjacjach z klientami i kontraktacji
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Udział w pracach zespołów projektowych
  • Przygotowywanie analiz oraz raportów rynkowych wraz z monitoringiem cen konkurencji i cen płodów rolnych
  • Proponowanie działań zwiększających efektywność sprzedaży w oparciu o zmieniający się rynek i działania konkurencji
  • Udział w kształtowaniu polityki cenowej oraz cen nawozów
  • Praca w terenie
  • Prowadzenie szkoleń oraz spotkań z dystrybutorami i ich klientami
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach, szkoleniach branżowych
  • Zapewnienie przepływu informacji: budowanie i doskonalenie kanałów komunikacji między klientami, a wewnętrznymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane o kierunku rolniczym
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności (branża rolna)
  • Znajomość rynku nawozów
  • Znajomość uprawy i nawożenia roślin
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność na terenie województw: lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz Włocławka
  • Orientacja na klienta
  • Skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • zniżki na firmowe
    produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
    socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال