N2O Operátor [Hungary]

Linde Gas Hungary

N2O Operátor

Répcelak, Magyarország (req11493)

Rád váró feladatok

  • N2O gyártóberendezések és a hozzájuk kapcsolódó tartálypark folyamatirányítása, felügyelete
  • Alap-és segédanyagok kezelése
  • Közúti tartálykocsik töltése, töltés felügyelete, tartálykocsik koordinálása
  • Üzemzavar elhárítás, vészhelyzetek kezelése
  • Berendezések üzemszerű indítása és üzemszerű ill. vészhelyzeti leállítása
  • Karbantartásokban való részvétel
  • Gyártásközi- és végtermék minőségellenőrzéséhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
  • Folyamatos, 8 órás műszakrendben történő munkavégzés

Elvárásaink

  • Középfokú műszaki végzettség, műszaki területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások alap szintű ismerete
  • Folyamatbiztonsági szemlélet / rendszerszemlélet
  • Jó terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség (próbaidőt követően)
  • Előnyt jelent: folyamatos üzemeltetésű rendszerek kezelésében/karbantartásában szerzett tapasztalat, nyomástartóedény-gépész végzettség, gyalogkíséretű targonca jogosítvány, alapfokú angol nyelvismeret

Amiért igazán szeretni fogod a Linde-t

A Lindénél termékeink és szolgáltatásaink határoznak meg minket – legyen szó orvosi, vagy műszaki gázok előállításáról. Egy nagy múlttal rendelkező vállalat tagjaként elengedhetetlen a vevőink kiváló minőségű termékekkel való kiszolgálása, de saját munkavállalóink mindennél fontosabbak számunkra. Aki csatlakozik hozzánk biztonságos munkakörnyezetre, és támogató légkörre számíthat munkatársaitól és vezetőitől egyaránt.

A Linde felelősségteljesen viselkedik munkatársaival, üzleti partnereivel, társadalmunkkal és környezetünkkel szemben egyaránt. Vállalatunk egyúttal elkötelezett a folyamatos technológiai fejlesztések és termékeink magas minősége iránt, melyek révén partnereink céljai és a fenntartható fejlődés érdekében tett törekvéseink egy, közös célban egyesülhetnek.

Amit kínálunk!

A Linde-nél büszkék vagyunk arra, hogy munkatársaink számára hosszú távon tervezhető, stabil hátteret tudunk biztosítani. Kompenzációs csomagunk számos elemből áll; többek között Cafeteria rendszerünk keretein belül kiválaszthatod a számodra legfontosabb juttatási formákat, valamint minden munkatársunk számára teljeskörű baleset-és életbiztosítást nyújtunk. Az elmúlt években 30 elemből álló munkavállalói-jóléti programot valósítottunk meg, kiemelt hangsúlyt fektetve a munkahelyi élmény-teremtésre, digitalizációra, a képzési lehetőségek bővítésére, tehetséggondozásra, közösségépítésre és a flexibilis munkavégzési lehetőségekre.

Érdekel a lehetőség? Jelentkezz hozzánk!

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed kattints az „Apply Now” / “Jelentkezem” gombra és Karrierportálunkon keresztül küldd el számunkra önéletrajzzal és szükség esetén motivációs levéllel kiegészített pályázati anyagodat.

Kérdés esetén lépj kapcsolatba velünk

Linde HR csapat

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال