Młodszy asystent w dziale kadrowo-płacowym - naliczanie wynagrodzeń (Warszawa) [Poland]

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale HR/administracja.

Młodszy asystent w dziale kadrowo-płacowym - naliczanie wynagrodzeń (Warszawa)

Nr ref.:

Zakres obowiązków przyszłego pracownika:

  • sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych w firmie
  • weryfikowanie danych w systemie
  • korekta danych w przypadku błędów
  • kompleksowa obsługa klienta, związana z kadrami i działaniami administracyjnymi
  • tworzenie umów i pozostałej dokumentacji
  • naliczanie wypłat i pozostałych świadczeń socjalnych, przysługujących pracownikom
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych takich jak PIT i pozostałe
  • sporządzanie raportów na potrzeby klienta
  • obsługa systemów specjalistycznych

Wymagania na stanowisku:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • motywacja do dalszego rozwoju w tym kierunku
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • dyspozycyjność do pracy w trybie stacjonarnym, z biura w Warszawie
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • mile widziana znajomosć języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Nasz klient zapewnia:

  • Praca stacjonarna (lokalizacja Warszawa)
  • Umowę o pracę, od pierwszego dnia współpracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w kierunku kadrowo-płacowym
  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال