Gyakornok - Logisztika területen [Hungary]

Aufgaben

  • Selejtezési listák elkészítése és továbbítása az egyes üzemeknek
  • Logisztika szakmai támogatása a megvalósítási fázisban
  • Gazdaságossági és egyéb kalkulációk készítése

  • Termelés ellátásának folyamatos biztosítása és ennek támogatása
  • Logisztikai projektekben való közreműködés önálló feladatokkal
  • Szakmai előadások, megbeszélések előkészítése
  • Prezentációk, beszámolók elkészítése

Qualifikationen

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (gazdasági, logisztika területen)
  • Aktív német nyelvtudás
  • 6 hónapos gyakorlati időtartam, heti min.3 munkanappal
  • Csapatszellem, önállóság, felelősségteljes munkavégzés, precizitás

Várjuk jelentkezésedet a Mercedes kecskeméti gyárába, ahol szakmai tapasztalatot szerezhetsz multinacionális autóipari környezetben a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek egyikén, miközben nyelvtudásodat is fejlesztheted.
Amit biztosítunk: versenyképes juttatási csomag, munkába járás költségének támogatása, home office lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el jelentkezésed magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال